Enchère en ligne - gamme complète
- Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00218
- 2023
- 01-06-2026, 14:10
| type | Camionnette |
| carburant | Diesel |
| transmission | Automatique |
| kilométrage | 85.286 km |
| Couleur | Blanc |
| numéro de chassis | W1V3KBFZXRP603494 |
| puissance | 170 pK |
| classe d'émission | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| capacité de charge | 1275 kg |
| Première régistration | 03-08-2023 |
| nombre de clés | 2 |
| nombres de sièges | 3 |
| certificat d'inscription | oui |
| certificat de conformité | oui |
| keuringsbewijs | oui |
| identificatieverslag | oui |
| remarques | La partie 2 du certificat d'immatriculation n'est pas présente ! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| contrôle de traction automatique | |
| feux antibrouillard avant | |
| lichtsensor | |
| verrouillage centralisé | |
| comfort | caméra de récul |
| climatisation | |
| lève-vitres éléctriques avant | |
| système d'alarme active pour les angles morts | |
| volant multifonction | |
| multimedia | ordinateur de bord |
| système de navigation | |
| téléphone |
Si vous cliquez sur l'icon après le dégât, vous voyez une photo du dégât.
car check
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- Ford Transit 2.0 TDCi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00175
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Camionnette |
| carburant | Diesel |
| transmission | Manuelle |
| kilométrage | 65.798 km |
| Couleur | Blanc |
| numéro de chassis | WF0EXXTTRENJ17494 |
| puissance | 131 pK |
| classe d'émission | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| capacité de charge | 1225 kg |
| Première régistration | 29-08-2022 |
| nombre de clés | 2 |
| nombres de sièges | 3 |
| certificat d'inscription | oui |
| certificat de conformité | oui |
| keuringsbewijs | oui |
| identificatieverslag | oui |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| contrôle de traction automatique | |
| comfort | lève-vitres éléctriques avant |
| régulateur de vitesse | |
| volant multifonction | |
| multimedia | bluetooth |
| ordinateur de bord |
Si vous cliquez sur l'icon après le dégât, vous voyez une photo du dégât.
car check
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Camionnette |
| carburant | Diesel |
| transmission | Manuelle |
| kilométrage | 109.153 km |
| Couleur | Blanc |
| numéro de chassis | WF0EXXTTREME63596 |
| puissance | 129 pK |
| classe d'émission | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| capacité de charge | 1215 kg |
| Première régistration | 25-02-2022 |
| nombre de clés | 2 |
| nombres de sièges | 3 |
| certificat d'inscription | oui |
| certificat de conformité | oui |
| keuringsbewijs | non |
| identificatieverslag | oui |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| contrôle de traction automatique | |
| feux antibrouillard avant | |
| verrouillage centralisé | |
| comfort | chauffage indépendant |
| climatisation | |
| lève-vitres éléctriques avant | |
| régulateur de vitesse | |
| volant multifonction | |
| multimedia | bluetooth |
| ordinateur de bord |
Si vous cliquez sur l'icon après le dégât, vous voyez une photo du dégât.
car check
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Camionnette |
| carburant | Diesel |
| transmission | Manuelle |
| kilométrage | 83.194 km |
| Couleur | Blanc |
| numéro de chassis | WF0EXXTTRENJ17498 |
| puissance | 131 pK |
| classe d'émission | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| capacité de charge | 1520 kg |
| Première régistration | 28-08-2022 |
| nombre de clés | 2 |
| nombres de sièges | 3 |
| certificat d'inscription | oui |
| certificat de conformité | oui |
| keuringsbewijs | oui |
| identificatieverslag | oui |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| contrôle de traction automatique | |
| feux antibrouillard avant | |
| verrouillage centralisé | |
| comfort | climatisation |
| elektrische spiegel | |
| lève-vitres éléctriques avant | |
| volant multifonction | |
| multimedia | ordinateur de bord |
| téléphone |
Si vous cliquez sur l'icon après le dégât, vous voyez une photo du dégât.
car check
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- Joan Miro Kleurenlithografie
-
21%LBR-VAC-00112
- inconnus
- 28-05-2026, 15:50
Originele kleurenlithografie naar ontwerp van de Spaanse kunstenaar Joan Miró, uitgevoerd in de karakteristieke beeldtaal van de meester met speelse vormen, sterrenmotieven en krachtige primaire kleuren.
De lithografie werd gedrukt door Litografías Artísticas S.A. en is gebaseerd op platen die door Miró zelf werden getekend. Volgens het bijgeleverde certificaat werd de editie gerealiseerd in opdracht van SEAT (Sociedad Española de Automóviles de Turismo S.A.) in 1984. De originele drukplaten werden na de oplage vernietigd.
Het werk is gesigneerd in de plaat en wordt aangeboden met het originele certificaat van echtheid. Gepresenteerd in een moderne lijst.
Een levendig en herkenbaar werk van één van de belangrijkste vertegenwoordigers van het surrealistische modernisme uit de 20e eeuw
De lithografie werd gedrukt door Litografías Artísticas S.A. en is gebaseerd op platen die door Miró zelf werden getekend. Volgens het bijgeleverde certificaat werd de editie gerealiseerd in opdracht van SEAT (Sociedad Española de Automóviles de Turismo S.A.) in 1984. De originele drukplaten werden na de oplage vernietigd.
Het werk is gesigneerd in de plaat en wordt aangeboden met het originele certificaat van echtheid. Gepresenteerd in een moderne lijst.
Een levendig en herkenbaar werk van één van de belangrijkste vertegenwoordigers van het surrealistische modernisme uit de 20e eeuw
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- Corneille Champagnefles
-
21%LBR-VAC-00111
- inconnus
- 28-05-2026, 15:50
Corneille
Champagnefled getekend en gedateerd 2003
Champagnefled getekend en gedateerd 2003
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00110
- inconnus
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00109
- inconnus
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00108
- inconnus
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00107
- inconnus
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00106
- inconnus
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00105
- inconnus
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution de ce Lot sous réserve d'approbation de l'adjudicateur.
193 / 204 van au total: 463


