Online auctions - full range
- Monkey with barrel
-
21%LBR-VAC-00078
- unknown
- 28-05-2026, 15:35
Aap met ton, zeer mooi sculptuur in cameleon kleuren
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ode aan Ferrari
-
21%LBR-VAC-00090
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
Klein sculptuur
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Racing dog
-
21%LBR-VAC-00083
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
Pop-Art hond vervaardigd uit poleyster, met de hand beschilderd. Lengte ca 40cm
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Sculptuur Minie Loves LV
-
21%LBR-VAC-00081
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
Zeer mooi met de hand beschilderd sculptuur, Ode aan Minie Mouse
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Knokkedil
-
21%LBR-VAC-00086
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
Knokkedil genummerde editie slechts op 40 exemplaren uitgebracht. Zie ook foto's van het kranten artikel. Lengte ca 40cm
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Rode Teddy ode aan LV
-
21%LBR-VAC-00087
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
zeer mooi met de hand beschilderd sculptuur van een beer met chanel motief. Hoogte ca 40 cm. Een echte blikvanger voor in elke woning
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Eend
-
21%LBR-VAC-00091
- unknown
- 28-05-2026, 15:45
Handbeschilderd door Tattoo-artiest Amanda Wubbe - Juressic Inc.
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- LV Candy
-
21%LBR-VAC-00103
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Zeer mooi bruin met de hand beschilderd sculptuur van een “Candy Tofee” met LV motief. Hoogte ca 90 cm. Een echte blikvanger voor in elke woning.
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 83,194 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTRENJ17498 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1520 kg |
| first registration | 28-08-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 109,153 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTREME63596 |
| power | 129 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1215 kg |
| first registration | 25-02-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit Custom 2.0 TDCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00214
- 2020
- 02-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 60,648 km |
| Color | Black |
| chassis number | WF0YXXTTGYLY63040 |
| power | 185 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2000 cc |
| loading capacity | 810 kg |
| first registration | 23-11-2020 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! Maintenance required! Brake warning! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Puma 1.0i ST Line Vrtg meerdr doeleind. (MARGE)
-
0%LBR-TZA-00219
- 2022
- 03-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 56,645 km |
| Color | White |
| chassis number | WF02XXERK2NR20870 |
| power | 125 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 999 cc |
| first registration | 23-12-2022 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel petrol + electricity! Registration certificate part 2 not available! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active track assistant |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
385 / 396 van total: 537

