Online veilingen - volledig aanbod
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00105
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00110
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00108
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Senna Mclaren botsauto
-
21%LBR-VAC-00101
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Een uniek en speels eerbetoon aan een legendarisch moment uit de Formule 1-geschiedenis. Deze twee volledig rijdende botsauto’s zijn recent gerestaureerd en opgebouwd naar analogie met het iconische incident tijdens de Franse Grand Prix van 1992 in Magny-Cours, waar de jonge Michael Schumacher in de openingsronde achterop de McLaren van Ayrton Senna reed.
Het moment groeide uit tot een van de meest besproken confrontaties in de Formule 1: Senna die in de pitlane de rookie Schumacher berispt en hem waarschuwt voor roekeloos rijden met koude banden en remmen. Het was een symbolische botsing tussen een regerend kampioen en een opkomend talent – een scène die de rivaliteit tussen twee generaties coureurs perfect illustreert.
Deze set botsauto’s vertaalt dat historische moment op een ludieke manier. Beide wagens zijn rijdend, zorgvuldig gerestaureerd en uitgevoerd als een knipoog naar de protagonisten van Magny-Cours 1992. Ideaal als showroomobject, eventattractie of verzamelstuk voor elke autosportliefhebber.
Een origineel kavel dat nostalgie, humor en Formule-1-geschiedenis samenbrengt.
Het moment groeide uit tot een van de meest besproken confrontaties in de Formule 1: Senna die in de pitlane de rookie Schumacher berispt en hem waarschuwt voor roekeloos rijden met koude banden en remmen. Het was een symbolische botsing tussen een regerend kampioen en een opkomend talent – een scène die de rivaliteit tussen twee generaties coureurs perfect illustreert.
Deze set botsauto’s vertaalt dat historische moment op een ludieke manier. Beide wagens zijn rijdend, zorgvuldig gerestaureerd en uitgevoerd als een knipoog naar de protagonisten van Magny-Cours 1992. Ideaal als showroomobject, eventattractie of verzamelstuk voor elke autosportliefhebber.
Een origineel kavel dat nostalgie, humor en Formule-1-geschiedenis samenbrengt.
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00106
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Corneille Champagnefles
-
21%LBR-VAC-00111
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Corneille
Champagnefled getekend en gedateerd 2003
Champagnefled getekend en gedateerd 2003
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00109
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 83.194 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTRENJ17498 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1520 kg |
| eerste inschrijving | 28-08-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 TDCi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00175
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 65.798 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTRENJ17494 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1225 kg |
| eerste inschrijving | 29-08-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| comfort | cruise control |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 109.153 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTREME63596 |
| vermogen | 129 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1215 kg |
| eerste inschrijving | 25-02-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00218
- 2023
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 85.286 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1V3KBFZXRP603494 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 1275 kg |
| eerste inschrijving | 03-08-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit Custom 2.0 TDCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00214
- 2020
- 02-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 60.648 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | WF0YXXTTGYLY63040 |
| vermogen | 185 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2000 cc |
| laadvermogen | 810 kg |
| eerste inschrijving | 23-11-2020 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! Onderhoud nodig ! Melding remmen! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling gewoon | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
277 / 288 van totaal: 463


