Vans
- Citroen Jumpy
-
0%LBR-UZJ-00007
- 2020
- 29-04-2026, 14:55
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 144,384 km |
| chassis number | VF7VBYHVKL7024812 |
| power | 120 hp |
| cc-cap. | 1499 cc |
| first registration | 16-06-2020 |
| number of keys | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Car starts - drives - brakes |
| veiligheid | airb |
| central locking | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| power steering |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit Custom - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00134
- 2022
- 06-05-2026, 14:45
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 147,608 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0YXXTTGYNS61900 |
| power | 170 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1265 kg |
| first registration | 19-05-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Wheel covers are damaged! The vehicle won't start and won't run! | ||
| interior | damaged | |
| dirty | ||
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit 2.0 TDCi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00175
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 65,798 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTRENJ17494 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1225 kg |
| first registration | 29-08-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| comfort | cruise control |
| electric front windows | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 109,153 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTREME63596 |
| power | 129 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1215 kg |
| first registration | 25-02-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Opel Vivaro
-
17%LBR-VAO-00062
- 2021
- 27-05-2026, 15:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 211,936 km |
| Color | Black |
| chassis number | VXEVFAHXKM7807131 |
| power | 150 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| first registration | 08-07-2021 |
| number of keys | 1 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Car starts - drives - brakes - Certificate of registration part 2 is missing |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| passenger airbag | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| power steering | |
| praktisch | trailer hook |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| interior | dirty | |
| stains on the seats |
- Renault Express 1.5 Blue dCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00169
- 2023
- 02-06-2026, 14:20
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 86,695 km |
| Color | White |
| chassis number | VF1RJK00970698018 |
| power | 75 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1461 cc |
| loading capacity | 597 kg |
| first registration | 07-05-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
13 / 18 van total: 18

