Online auctions - full range
- Born in the USA 1985
-
21%LBR-VAC-00042
- unknown
- 28-05-2026, 15:20
Born in the USA, 1985
Kunstfoto van Bruce Springsteen genummerd 88/275
Voorzien van droogstempel – Hulton archive
Kunstfoto van Bruce Springsteen genummerd 88/275
Voorzien van droogstempel – Hulton archive
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Don Ken Heart
-
21%LBR-VAC-00049
- unknown
- 28-05-2026, 15:20
Don Ken
Heart
Schilderij met montage op doek – getekend.
Afmetingen 40 x 40 cm
Heart
Schilderij met montage op doek – getekend.
Afmetingen 40 x 40 cm
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Monkey with barrel
-
21%LBR-VAC-00078
- unknown
- 28-05-2026, 15:35
Aap met ton, zeer mooi sculptuur in cameleon kleuren
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Rode Teddy ode aan LV
-
21%LBR-VAC-00087
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
zeer mooi met de hand beschilderd sculptuur van een beer met chanel motief. Hoogte ca 40 cm. Een echte blikvanger voor in elke woning
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Racing dog
-
21%LBR-VAC-00083
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
Pop-Art hond vervaardigd uit poleyster, met de hand beschilderd. Lengte ca 40cm
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ode aan Ferrari
-
21%LBR-VAC-00090
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
Klein sculptuur
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Sculptuur Minie Loves LV
-
21%LBR-VAC-00081
- unknown
- 28-05-2026, 15:40
Zeer mooi met de hand beschilderd sculptuur, Ode aan Minie Mouse
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Eend
-
21%LBR-VAC-00091
- unknown
- 28-05-2026, 15:45
Handbeschilderd door Tattoo-artiest Amanda Wubbe - Juressic Inc.
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- LV Candy
-
21%LBR-VAC-00103
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Zeer mooi bruin met de hand beschilderd sculptuur van een “Candy Tofee” met LV motief. Hoogte ca 90 cm. Een echte blikvanger voor in elke woning.
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 83,194 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTRENJ17498 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1520 kg |
| first registration | 28-08-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 109,153 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTREME63596 |
| power | 129 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1215 kg |
| first registration | 25-02-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Renault Express 1.5 Blue dCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00169
- 2023
- 02-06-2026, 14:20
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 86,695 km |
| Color | White |
| chassis number | VF1RJK00970698018 |
| power | 75 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1461 cc |
| loading capacity | 597 kg |
| first registration | 07-05-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
325 / 336 van total: 537

